Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JUMP THE CUT RECORDS JPCU3086004.1 |
| EAN | 5061030860045 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,178
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | This Rebel |
|---|---|
| Sanatci | This Rebel |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 5061030860045 |
| Label | Jump the Cut Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JUMP THE CUT RECORDS JPCU3086004.1 |
| EAN | 5061030860045 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.