Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | XL RECORDINGS XL987LP |
| EAN | 0191404098714 |
| Release Date | July 19, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 8 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,082
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Anima |
|---|---|
| Sanatci | Yorke, Thom |
| Cikis tarihi | 2019-07-19 |
| EAN/UPC | 0191404098714 |
| Label | Xl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | XL RECORDINGS XL987LP |
| EAN | 0191404098714 |
| Release Date | July 19, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 8 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.