Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ESP DISK ESP5038LP |
| EAN | 0825481503815 |
| Release Date | February 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,964
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gowanus Sessions Ii |
|---|---|
| Sanatci | Thollem |
| Cikis tarihi | 2020-02-14 |
| EAN/UPC | 0825481503815 |
| Label | Esp Disk Ltd |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ESP DISK ESP5038LP |
| EAN | 0825481503815 |
| Release Date | February 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.