Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSOULING SOUNDS |
| EAN | 8721018017638 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,945
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Langue Hybride |
|---|---|
| Sanatci | Thisquietarmy |
| Cikis tarihi | 2025-04-18 |
| EAN/UPC | 8721018017638 |
| Label | Consouling Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSOULING SOUNDS |
| EAN | 8721018017638 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.