Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BEYOND THE GROOVE / BLUE NOTE RECORDS 2812123108 |
| EAN | 0842812123108 |
| Release Date | April 24, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 10 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,455
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | What Kinda Music |
|---|---|
| Sanatci | Tom Misch, Yussef Dayes |
| Cikis tarihi | 2020-05-01 |
| EAN/UPC | 0842812123108 |
| Label | Virgin Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz / Avant-Garde |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BEYOND THE GROOVE / BLUE NOTE RECORDS 2812123108 |
| EAN | 0842812123108 |
| Release Date | April 24, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 10 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.