Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC UMC5859 |
| EAN | 0602547658593 |
| Release Date | June 2, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,700
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Full Moon Fever |
|---|---|
| Sanatci | Petty, Tom |
| Cikis tarihi | 2017-06-01 |
| EAN/UPC | 0602547658593 |
| Label | Geffen |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC UMC5859 |
| EAN | 0602547658593 |
| Release Date | June 2, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.