Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Decca 002894876376 |
| EAN | 0028948763764 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,264
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Unrepentant Geraldines |
|---|---|
| Sanatci | Amos, Tori |
| Cikis tarihi | 2024-09-13 |
| EAN/UPC | 0028948763764 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Decca 002894876376 |
| EAN | 0028948763764 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.