Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 7500638 |
| EAN | 0602475006381 |
| Release Date | December 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,733
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Diving Deep Live |
|---|---|
| Sanatci | Amos, Tori |
| Cikis tarihi | 2024-12-06 |
| EAN/UPC | 0602475006381 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 7500638 |
| EAN | 0602475006381 |
| Release Date | December 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.