Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KUNSTHALL KUNSTHALL045 |
| EAN | 0884388609242 |
| Release Date | April 5, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 6 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,458
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Split-Nordwinter |
|---|---|
| Sanatci | Vinterkult & Nordgeist |
| Cikis tarihi | 2019-03-07 |
| EAN/UPC | 0884388609242 |
| Label | Kunsthall Produktionen |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KUNSTHALL KUNSTHALL045 |
| EAN | 0884388609242 |
| Release Date | April 5, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 6 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.