Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ISLAND 060075393834 |
| EAN | 0600753938348 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,739
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vinyl Series Vol. 3 |
|---|---|
| Sanatci | Various |
| Cikis tarihi | 2021-10-29 |
| EAN/UPC | 0600753938348 |
| Label | Island |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ISLAND 060075393834 |
| EAN | 0600753938348 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.