Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP01 |
| EAN | 5050580740839 |
| Release Date | September 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,620
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wamono a To Z Vol. I - Japanese Jazz Funk & Rare Groove 1968-1980 (Selected By DJ Yoshizawa Dynamite & Chintam) |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2020-07-22 |
| EAN/UPC | 5050580740839 |
| Label | 180g |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP01 |
| EAN | 5050580740839 |
| Release Date | September 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.