Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP03 |
| EAN | 5050580768253 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,620
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wamono a To Z Vol. Iii - Japanese Light Mellow Funk, Disco & Boogie 1978-1988 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2022-07-22 |
| EAN/UPC | 5050580768253 |
| Label | 180g |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 180G 180GWALP03 |
| EAN | 5050580768253 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.