Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP |
| EAN | 5021732758224 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,756
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Play |
|---|---|
| Sanatci | Sheeran, Ed |
| Cikis tarihi | 2025-09-12 |
| EAN/UPC | 5021732758224 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP |
| EAN | 5021732758224 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.