Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GUERSSEN GUESS268 |
| EAN | 4255805500637 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,448
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | My Degeneration |
|---|---|
| Sanatci | Eyes |
| Cikis tarihi | 2025-06-20 |
| EAN/UPC | 4255805500637 |
| Label | Guerssen |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Mod |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GUERSSEN GUESS268 |
| EAN | 4255805500637 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.