Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 0865339 |
| EAN | 0602508653391 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 5 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,065
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Modus Vivendi |
|---|---|
| Sanatci | 070 Shake |
| Cikis tarihi | 2020-08-21 |
| EAN/UPC | 0602508653391 |
| Label | Interscope |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 0865339 |
| EAN | 0602508653391 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 5 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.