Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEF JAM GDMS164115.1 |
| EAN | 0602458769319 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,961
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Petrichor |
|---|---|
| Sanatci | 070 Shake |
| Cikis tarihi | 2024-11-29 |
| EAN/UPC | 0602458769319 |
| Label | Def Jam |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Alternative Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEF JAM GDMS164115.1 |
| EAN | 0602458769319 |
| Release Date | November 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.