Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RUBBER DUCK / FUZZ CLUB QUACK1V12 |
| EAN | 5060978391239 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,902
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Berlin |
|---|---|
| Sanatci | 10000 Russos |
| Cikis tarihi | 2023-03-24 |
| EAN/UPC | 5060978391239 |
| Label | Fuzz Club |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RUBBER DUCK / FUZZ CLUB QUACK1V12 |
| EAN | 5060978391239 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.