Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0075678611087 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 259 × 265 × 4 mm · 117 g |
| Weight | 117 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,564
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Snake Eyes |
|---|---|
| Sanatci | 100 Gecs |
| Cikis tarihi | 2024-04-20 |
| EAN/UPC | 0075678611087 |
| Label | Dog Show Records |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0075678611087 |
| Release Date | April 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 259 × 265 × 4 mm · 117 g |
| Weight | 117 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.