Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DAMAGED GOODS DMG363.1 |
| EAN | 5020422036314 |
| Release Date | August 20, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,860
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 107 Tapes |
|---|---|
| Sanatci | Milkshakes |
| Cikis tarihi | 2010-08-20 |
| EAN/UPC | 5020422036314 |
| Label | Damaged Goods |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Rockabilly/Psychobilly |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DAMAGED GOODS DMG363.1 |
| EAN | 5020422036314 |
| Release Date | August 20, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.