Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROPER UMCLP015 |
| EAN | 0805520240154 |
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 8 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,670
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | How Dare You |
|---|---|
| Sanatci | 10cc |
| Cikis tarihi | 2023-02-17 |
| EAN/UPC | 0805520240154 |
| Label | Proper |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROPER UMCLP015 |
| EAN | 0805520240154 |
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 8 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.