Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music UMCLP014 |
| EAN | 0805520240147 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 8 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,670
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Original Soundtrack |
|---|---|
| Sanatci | 10cc |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 0805520240147 |
| Label | Proper |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Universal Music UMCLP014 |
| EAN | 0805520240147 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 8 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.