Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHARLY CHARLY633S |
| EAN | 5060767444313 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 179 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,422
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-If We Don't |
|---|---|
| Sanatci | 94 East |
| Cikis tarihi | 2024-05-24 |
| EAN/UPC | 5060767444313 |
| Label | Charly |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHARLY CHARLY633S |
| EAN | 5060767444313 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 179 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.