Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO GROUP NUM226LPC2 |
| EAN | 0825764122641 |
| Release Date | January 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 327 × 30 mm · 2.42 kg |
| Weight | 2.42 kg |
| Discs / Records | 5 |

₺8,712
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | We Blame Chicago |
|---|---|
| Sanatci | 90 Day Men |
| Cikis tarihi | 2024-01-19 |
| EAN/UPC | 0825764122641 |
| Label | Numero Group |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO GROUP NUM226LPC2 |
| EAN | 0825764122641 |
| Release Date | January 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 327 × 30 mm · 2.42 kg |
| Weight | 2.42 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.