Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPITAPH 277543 |
| EAN | 8714092775433 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,744
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Common Courtesy |
|---|---|
| Sanatci | A Day To Remember |
| Cikis tarihi | 2022-10-28 |
| EAN/UPC | 8714092775433 |
| Label | Epitaph |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPITAPH 277543 |
| EAN | 8714092775433 |
| Release Date | October 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.