Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 7700879 |
| EAN | 0602577008795 |
| Release Date | June 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,024
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Day In the Life: Impressions of Pepper |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2020-06-04 |
| EAN/UPC | 0602577008795 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 7700879 |
| EAN | 0602577008795 |
| Release Date | June 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.