Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Merge Records MRG592LP |
| EAN | 0673855059211 |
| Release Date | August 25, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Toy |
|---|---|
| Sanatci | A Giant Dog |
| Cikis tarihi | 2017-08-25 |
| EAN/UPC | 0673855059211 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Merge Records MRG592LP |
| EAN | 0673855059211 |
| Release Date | August 25, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.