Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG793 |
| EAN | 0673855079301 |
| Release Date | July 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fight (Green) |
|---|---|
| Sanatci | A Giant Dog |
| Cikis tarihi | 2022-07-29 |
| EAN/UPC | 0673855079301 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG793 |
| EAN | 0673855079301 |
| Release Date | July 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.