Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOPSHELF RECORDS LPTSR240C |
| EAN | 0634457072176 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pono |
|---|---|
| Sanatci | A Great Big Pile of Leaves |
| Cikis tarihi | 2023-05-26 |
| EAN/UPC | 0634457072176 |
| Label | Topshelf Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOPSHELF RECORDS LPTSR240C |
| EAN | 0634457072176 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.