Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOPSHELF RECORDS LPTSR080C |
| EAN | 0634457098091 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | You're Always On My Mind |
|---|---|
| Sanatci | A Great Big Pile of Leaves |
| Cikis tarihi | 2023-08-11 |
| EAN/UPC | 0634457098091 |
| Label | Topshelf Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOPSHELF RECORDS LPTSR080C |
| EAN | 0634457098091 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.