Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN VIR66687.1 |
| EAN | 0724386668714 |
| Release Date | January 11, 2005 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,844
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Emotive |
|---|---|
| Sanatci | A Perfect Circle |
| Cikis tarihi | 2005-01-11 |
| EAN/UPC | 0724386668714 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN VIR66687.1 |
| EAN | 0724386668714 |
| Release Date | January 11, 2005 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.