Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIQUE LEADER UNLR361.1 |
| EAN | 0198588080405 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,591
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Digital Apocalypse |
|---|---|
| Sanatci | A Night In Texas |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0198588080405 |
| Label | Unique Leader |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Deathcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIQUE LEADER UNLR361.1 |
| EAN | 0198588080405 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.