Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88843077751 |
| EAN | 0888430777514 |
| Release Date | August 26, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,134
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | At.Long.Last.A$Ap |
|---|---|
| Sanatci | A$Ap Rocky |
| Cikis tarihi | 2016-08-25 |
| EAN/UPC | 0888430777514 |
| Label | A$Ap Worldwide |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88843077751 |
| EAN | 0888430777514 |
| Release Date | August 26, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 544 g |
| Weight | 544 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.