Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ERASED TAPES ERATP061LP |
| EAN | 4050486109465 |
| Release Date | October 6, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 9 mm · 434 g |
| Weight | 434 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,302
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Atomos |
|---|---|
| Sanatci | A Winged Victory For the Sullen |
| Cikis tarihi | 2014-10-02 |
| EAN/UPC | 4050486109465 |
| Label | Erased Tapes |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Trance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ERASED TAPES ERATP061LP |
| EAN | 4050486109465 |
| Release Date | October 6, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 9 mm · 434 g |
| Weight | 434 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.