Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEUEM NM0300985 |
| EAN | 0885470009858 |
| Release Date | September 22, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,441
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pantha Du Prince;Mondholz (Ep) |
|---|---|
| Sanatci | Pantha Du Prince |
| Cikis tarihi | 2020-01-03 |
| EAN/UPC | 0885470009858 |
| Label | Neue Meister |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEUEM NM0300985 |
| EAN | 0885470009858 |
| Release Date | September 22, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.