Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rough Trade RT0428LP |
| EAN | 0191402042818 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Several Songs About Fire |
|---|---|
| Sanatci | Savage, A. |
| Cikis tarihi | 2023-10-06 |
| EAN/UPC | 0191402042818 |
| Label | Rough Trade |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rough Trade RT0428LP |
| EAN | 0191402042818 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.