Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SHIMMY SHIMMY2031LPC1 |
| EAN | 0634413121108 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,375
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Interior of an Edifice Under the Sea |
|---|---|
| Sanatci | Pan American & Kramer |
| Cikis tarihi | 2025-07-25 |
| EAN/UPC | 0634413121108 |
| Label | Shimmy |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SHIMMY SHIMMY2031LPC1 |
| EAN | 0634413121108 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.