Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN121 |
| EAN | 4024572525927 |
| Release Date | February 17, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,565
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Paal |
|---|---|
| Sanatci | Pan & Me |
| Cikis tarihi | 2012-02-17 |
| EAN/UPC | 4024572525927 |
| Label | Denovali |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN121 |
| EAN | 4024572525927 |
| Release Date | February 17, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.