Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUB ROSA SRA558.1 |
| EAN | 5411867335580 |
| Release Date | June 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,051
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | War Milk |
|---|---|
| Sanatci | Pangea De Futura |
| Cikis tarihi | 2024-06-11 |
| EAN/UPC | 5411867335580 |
| Label | Sub Rosa |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUB ROSA SRA558.1 |
| EAN | 5411867335580 |
| Release Date | June 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.