Ek Bilgi
| Label | DYNAMO CONCERTS 0555020787 |
|---|---|
| EAN | 0810555020787 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 8 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,511
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Dynamo Open Air 1998 |
|---|---|
| Sanatci | Pantera |
| Cikis tarihi | 2023-09-08 |
| EAN/UPC | 0810555020787 |
| Label | Dynamo Concerts |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DYNAMO CONCERTS 0555020787 |
|---|---|
| EAN | 0810555020787 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 8 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.