Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK 067003116510 |
| EAN | 0067003116510 |
| Release Date | February 14, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,271
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | On the Corner Where You Live |
|---|---|
| Sanatci | Paper Kites |
| Cikis tarihi | 2019-02-14 |
| EAN/UPC | 0067003116510 |
| Label | Nettwerk |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK 067003116510 |
| EAN | 0067003116510 |
| Release Date | February 14, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.