Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK NTW31159.1 |
| EAN | 0067003115919 |
| Release Date | February 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,271
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | On the Train Ride Home |
|---|---|
| Sanatci | Paper Kites |
| Cikis tarihi | 2019-02-15 |
| EAN/UPC | 0067003115919 |
| Label | Nettwerk |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK NTW31159.1 |
| EAN | 0067003115919 |
| Release Date | February 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.