Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX RECORDS (BELIEVE) GB1591 |
| EAN | 4571524500650 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 7 mm · 589 g |
| Weight | 589 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,613
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 3 (Three) |
|---|---|
| Sanatci | Ibrahim, Abdullah |
| Cikis tarihi | 2024-01-31 |
| EAN/UPC | 4571524500650 |
| Label | Gearbox |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX RECORDS (BELIEVE) GB1591 |
| EAN | 4571524500650 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 7 mm · 589 g |
| Weight | 589 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.