Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND33531B |
| EAN | 0708857335398 |
| Release Date | May 9, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sentient |
|---|---|
| Sanatci | Santana |
| Cikis tarihi | 2025-05-09 |
| EAN/UPC | 0708857335398 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND33531B |
| EAN | 0708857335398 |
| Release Date | May 9, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.