Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB MOFY45012.1 |
| EAN | 0888837245418 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 326 × 8 mm · 657 g |
| Weight | 657 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,822
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Santana |
|---|---|
| Sanatci | Santana |
| Cikis tarihi | 2025-04-04 |
| EAN/UPC | 0888837245418 |
| Label | Mobile Fidelity Sound Lab |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB MOFY45012.1 |
| EAN | 0888837245418 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 326 × 8 mm · 657 g |
| Weight | 657 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.