Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SIS 1153691 |
| EAN | 6583812064032 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 171 g |
| Weight | 171 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,979
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music Roots of |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2023-08-11 |
| EAN/UPC | 6583812064032 |
| Label | Sis |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SIS 1153691 |
| EAN | 6583812064032 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 171 g |
| Weight | 171 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.