Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88697383771 |
| EAN | 0886973837719 |
| Release Date | October 16, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 589 g |
| Weight | 589 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,134
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Ice |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2008-10-16 |
| EAN/UPC | 0886973837719 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88697383771 |
| EAN | 0886973837719 |
| Release Date | October 16, 2008 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 589 g |
| Weight | 589 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.