Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC ENTERTAINMENT SNYL511974.1 |
| EAN | 0888751197411 |
| Release Date | June 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,513
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kings of the Wild Frontier |
|---|---|
| Sanatci | Adam & the Ants |
| Cikis tarihi | 2023-06-29 |
| EAN/UPC | 0888751197411 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC ENTERTAINMENT SNYL511974.1 |
| EAN | 0888751197411 |
| Release Date | June 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 387 g |
| Weight | 387 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.