Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LALABEAM |
| EAN | 4251896104549 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,601
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pure Good Vibes |
|---|---|
| Sanatci | Morghe, Ada |
| Cikis tarihi | 2025-06-13 |
| EAN/UPC | 4251896104549 |
| Label | Lalabeam |
| Format | LP |
| Tur | Dance / R&B/Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LALABEAM |
| EAN | 4251896104549 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.