Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MASSACRE MSR1257.1 |
| EAN | 4028466932570 |
| Release Date | February 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,172
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Iii |
|---|---|
| Sanatci | Sword |
| Cikis tarihi | 2023-02-27 |
| EAN/UPC | 4028466932570 |
| Label | Massacre |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MASSACRE MSR1257.1 |
| EAN | 4028466932570 |
| Release Date | February 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.