Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BATTLE AXE RECORDS BATT681.1 |
| EAN | 0760137160724 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,756
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Armed To the Teeth |
|---|---|
| Sanatci | Swollen Members |
| Cikis tarihi | 2025-01-17 |
| EAN/UPC | 0760137160724 |
| Label | Battle Axe |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BATTLE AXE RECORDS BATT681.1 |
| EAN | 0760137160724 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.